Mengsel van Griekse yoghurt, knoflook, geraspte komkommer en olijfolie.
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hummus
Vegan mengsel van kikkererwten, tahin, olijfolie en knoflook.
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Aubergine salade
Gefrituurde aubergine gemixt met komkommer, tomaat, ui, paprika, komijnpoeder en olijfolie.
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Baba ganoush
Geroosterde aubergine gemixt met komijnpoeder, tahin, knoflook en olijfolie.
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mix mezze maxi
Vier soorten mezze's met fattoush salade.
€ 17,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mix mezze mini
Vijf soorten mezze's.
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tabboule
Salade van peterselie, tomaten, ui en bulgur.
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fatoesh
Frisse salade gekruid met sumak, munt, citroensap en als topping stukjes gefrituurd platbrood.
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Warme voorgerechten
Linzensoep
Linzen met kruiden op Iraakse wijze
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Gevulde champignons
Champignons gevuld met gehakt, tomatensaus en kaas als topping
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kibbel Trablousi
4 Stuks gefrituurde kibbeh, gevuld met rundvlees en noten
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Calamari
Gebakken inktvis geserveerd met knoflooksaus
€ 9,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Visgerechten
Garnalen op de grill
Portie grote garnalen met patat, groentemix en knoflooksaus
€ 25,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Garnalen in saus
Grote garnalen in kreeftensaus met patat en groentemix
€ 25,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Zalm op de grill
Gegrilde zalm met kreeftensaus, patat en groentemix
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dorade
Gebakken dorade met patat en groentemix
€ 27,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hoofdgerechten
Beef stroganoff
Malse biefstukblokjes met champignon in roomsaus. Geserveerd met rijst of patat
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spareribs
Speciaal gemarineerde spareribs 700 gram. Geserveerd met patat en knoflooksaus
€ 24,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kotelet
Vijf stuks speciaal gemarineerde lamskoteletten. Geserveerd met verse groenten en patat
€ 23,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kip stroganoff
Malse kipfiletblokjes met champignon in roomsaus. Geserveerd met rijst of patat
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shwarma Irak
250 g kalf shoarma met patat en salade
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
BBQ en grill gerechten
Houtskoolgrill
Mix Sultan 2 personen
Twee spiezen Iraakse kebab, één spies kipblokjes, één spies lamsblokjes, 1 spies kippenvleugels, met mezze mini en bijgerechten
€ 55,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipblokjes schotel
Gemarineerde stukjes kipfilet aan twee spiezen. Geserveerd met peterselie, ui, gegrilde tomaat, naan brood en rijst
€ 19,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Drie spiezen naar keuze
Zelf samen te stellen met bijgerechten
€ 29,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kip op de grill
Halve kip op de houtskool grill. Geserveerd met bijgerechten
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kippenvleugels
Twaalf stuks speciaal gemarineerde kippenvleugels. Geserveerd met patat en salade
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mix Sultan 4 personen
Vier spiezen Iraakse kebab, twee spiezen kipblokjes, twee spiezen lamsblokjes en kippenvleugels. Met mezze maxi en bijgerechten
€ 105,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lamsblokjes schotel
Stukjes lamsvlees aan twee spiezen. Geserveerd met peterselie, ui, gegrilde tomaat, naan brood en rijst
€ 23,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Twee spiezen naar keuze
Zelf samen te stellen met bijgerechten
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kebab schotel
Iraakse kebab, twee spiezen. Geserveerd met peterselie, ui, gegrilde tomaat, twee naan brood en rijst
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kebab Sultan schotel
Traditioneel pittig gekruid gehakt, twee spiezen. Geserveerd met peterselie, ui, gegrilde tomaat, naan brood en rijst
€ 21,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Rijst gerechten
Rijst met stoofvlees
Rijst met stoofvlees en frisse salade
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Rijst met witte bonensoep
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra's
Kipnuggets
Zeven krokant gebakken kipnuggets, geserveerd met een kleine portie patat en 1 zakje mayonaise en 1 zakje ketchup.
€ 7,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Naan
Per stuk
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat
€ 4,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Rijst
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ketchup
€ 0,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Knoflooksaus
€ 0,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frietsaus
€ 0,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Desserts
B&J'S Caramel Chew Chew 100Ml 12x
Karamelroomijs met karamel (2%) met karamelsaus (9%) en stukjes karamel omhuld met cacaofantasie (12%). Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame ‘Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming ‘The Greyston Bakery'. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat, huwelijkse gelijkheid, toegang tot democratie en duurzaamheid. Ben & Jerry's ijs komt voor in Pints (470 ml of 500 ml), Mini cups (100 ml), ‘Wiches (30 ml of 80 ml) of Scooping bakken (4,5 L). Welk ijsje neem jij? Peace Love & Ice Cream, Ben & Jerry's. Ben & Jerry's Caramel Chew Chew Mini cup: heerlijk karamelroomijs met een swirl van karamel en choco-karamel chunks. Karamelliefhebbers aller naties, hoor ons aan! Inderdaad, het kostte ons tijd, maar in deze tijd hebben wij een exclusieve karamelcreatie voor jullie ontwikkeld. Het genoegen is aan ons jullie te vertellen hoe we hiertoe gekomen zijn. Allereerst de basis: deze bestaat uit het fijnste karamelroomijs dat we konden maken. Vervolgens hebben we er een zwoele swirl van gouden karamel aan toegevoegd. En als bekroning hebben wij deze creatie rijkelijk gevuld met choco-karamelstukken om te verzekeren dat de échte liefhebber de karamel niet kan missen. Genieten!
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml StrawbChesecake CL3 X375EB 12X
Roomijs met aardbeiencake met gezoete stukjes aardbei en koekjessaus (11%). Over dit product:Ben & Jerry's Strawberry Cheesecake IJs is lekker voor onderweg. Een fairrukkelijke beker ijs met cheesecake- ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Gemaakt van zuivel van het duurzame 'Free grazing' zuivelprogramma van 'Caring dairy' en gevuld met de lekkerste aardbeienchunks en beste havermoutkoekjesswirl. Geniet van de romige smaak van aardbeiencheesecake ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Nog niet genoeg gehad? Begin je zoektocht naar koekjeschunks en swirl van havermoutkoekjes. Grab a spoon and start diggin'!Hoe te gebruiken:Bewaar deze beker ijs bij -18 °C. Dit ijsje is lekker voor onderweg, er zit een lepeltje in de beker.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Baklava
Twee stuks
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml CookieDough CL3 X12x375EB
Vanilleroomijs met stukken koekdeeg met chocostukken (15%) en stukken cacaofantasie (4%). Over het product:Ben & Jerry's Cookie Dough IJs is onze all time favourite smaak! In 1986 wisten we al dat we iets moois in handen hadden met ‘s werelds eerste Chocolate Chip Cookie Dough roomijs met choco chip koekjesdeeg chunks. Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cheesecake
Per punt
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml ChocFudgeBrownie CL3x12x375EB
Roomijs met chocoladesmaak met browniestukken (17%). Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame ‘Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming ‘The Greyston Bakery'. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat, huwelijkse gelijkheid, toegang tot democratie en duurzaamheid. Ben & Jerry's ijs komt voor in Pints (470 ml of 500 ml), Mini cups (100 ml), ‘Wiches (30 ml of 80 ml) of Scooping bakken (4,5 L). Welk ijsje neem jij? Peace Love & Ice Cream, Ben & Jerry's. Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie: Mini cup Onze brownies komen bij de Greyston-bakkerij in New York vandaan die in zijn bakkerij daklozen de kans geeft om werkervaring op te doen en in hun eigen levensonderhoud te kunnen voorzien. Bovendien leren ze er de beste brownies bakken die wij ooit geproefd hebben. En smaakt dat weer heerlijk in de mix met ons chocoladeroomijs. Eigenlijk is deze chocoladecreatie superdeluxe!
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red velvet
Red velvet
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Frisdranken
Fristi 250ml
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sprite Zero Sugar Lemon-Lime 330 ml
Frisdrank met natuurlijke citroen-limoen aroma's met zoetstoffen.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Chocomel 250ml
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Fanta Orange 330 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Coca-Cola Zero Sugar 330 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Red Bull Energy Drink 250ml
Stimuleert Lichaam en Geest. Red Bull Energy Drink wordt wereldwijd gewaardeerd door topsporters